Anonym bruker Skrevet 12. januar 2012 #1 Skrevet 12. januar 2012 Hei, og riktig godt nyttår til dere alle fordi om vi er godt inn i Januar Vi er et ungt ektepar som har prøvd å få en liten spire i magen i seks månder nå. Vi begynner nå å bli litt bekymret for om det er noe galt med en av oss, da jeg mistet mens i fire månder før den nå kom tilbake igjen. Spørsmålet vårt er om noen her kunne være så utrolig snill å se om det er en graviditet på oss i 2012 ?? Eventuelt når og kjønn? Min fd er 17.05.1991 Min manns fd er 25.11.1990 Tusen takk hvis dere tar en liten titt på oss!
FruHaugen Skrevet 12. januar 2012 #2 Skrevet 12. januar 2012 Nå har det vært 30 stk inne her... Noen av dere må vel kunne skrive en setning eller to ?
Catteklatt Skrevet 12. januar 2012 #3 Skrevet 12. januar 2012 Får ikke opp noe syn på deg dessverre.. Men jeg trakk et englekort på deg! Erkeengelen Jofiel sier: " å være i kontakt med naturen hjelper deg å synkronisere din hjerterytme til de universelle hjerteslag. Dette gjør at din naturlige timing forbedrer seg, og du vil være på rett sted til rett tid. DU fornyer ditt livsmot og din energi ved å være i naturen. Kom deg ut hver dag, selv om det kan føles som et tiltak. Når du først har kommet deg ut, ta deg tid til å registrere alle duftene, og legge merke til den praktfulle skjønnheten. Du skal vite at du er en del av naturen, og at du også er vakker." Lykke til videre!
FruHaugen Skrevet 15. januar 2012 #4 Skrevet 15. januar 2012 Får ikke opp noe syn på deg dessverre.. Men jeg trakk et englekort på deg! Erkeengelen Jofiel sier: " å være i kontakt med naturen hjelper deg å synkronisere din hjerterytme til de universelle hjerteslag. Dette gjør at din naturlige timing forbedrer seg, og du vil være på rett sted til rett tid. DU fornyer ditt livsmot og din energi ved å være i naturen. Kom deg ut hver dag, selv om det kan føles som et tiltak. Når du først har kommet deg ut, ta deg tid til å registrere alle duftene, og legge merke til den praktfulle skjønnheten. Du skal vite at du er en del av naturen, og at du også er vakker." Lykke til videre! Tusen takk for at du tok deg tid Kjenner meg faktisk veldig igjen i englekortet!
Tante_Esel Skrevet 15. januar 2012 #5 Skrevet 15. januar 2012 hei Jeg er sikker paa at du blir gravid i løpet av 6 mnd
FruHaugen Skrevet 16. januar 2012 #6 Skrevet 16. januar 2012 hei Jeg er sikker paa at du blir gravid i løpet av 6 mnd Som i Juni, eller 6 prøvemåned? Har nemmelig fått 6 prøvemåned før noe som vil si nå
Tante_Esel Skrevet 16. januar 2012 #7 Skrevet 16. januar 2012 hei Jeg er sikker paa at du blir gravid i løpet av 6 mnd Som i Juni, eller 6 prøvemåned? Har nemmelig fått 6 prøvemåned før noe som vil si nå som i at du blir gravid innen juni 2012
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå