Happy87 Skrevet 10. januar 2012 #1 Skrevet 10. januar 2012 Første milepæl er nådd og jeg slapper mer og mer av. Har vært mye mindre bekymret enn det jeg hadde trodd, men er veldig deilig å komme forbi de første 12 ukene.. Ser virkelig frem til å se magen vokse og etterhvert kjenne liv. Er mitt første svangerskap så alt er nytt og spennende.. Er foreløpig fortsatt veldig kvalm, trøtt og sliten, men har et håp om at det skal gå over etterhvert..
Linerlen og pipipen Skrevet 10. januar 2012 #2 Skrevet 10. januar 2012 Så hyggelig å se deg her Happy! Velkommen! Har fulgt litt med på gullfiskbollen og veit at veien din har vært lenge enn manges for å komme hit Andre trimester er utrolig spennende. Du har massevis å glede deg til! Formen blir som oftest bedre også
carma78 Skrevet 11. januar 2012 #3 Skrevet 11. januar 2012 Melder meg inn her i dag også -juhuuu:) Måtte kvalmen og trøttheten snart gi seg;)
Gutt2011+Spire2012 Skrevet 11. januar 2012 #4 Skrevet 11. januar 2012 Melder meg inn her idag jeg også! Er vel sånn ca. 12 uker på vei iforhold til min regning! Vi har ei fin tid i vente - måtte bare denne kvalmen, slitenheten og trettheten gi slipp snart Har en krabat som åler på gulvet og utforsker leiligheten for øyeblikket så er nok å henge fingrene i
mamma3333 Skrevet 11. januar 2012 #5 Skrevet 11. januar 2012 har igjen noen dager før jeg er 12+ 6 men jeg melder meg inn her jeg også))godt å være så langt kommet:) har hatt 11 uker med frykt, pga en SA i høst, men nå er jeg og mannen min ved godt mot, hilste på den lille på UL og fikk et lite vink tilbake:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå