Anonym bruker Skrevet 6. januar 2012 #1 Skrevet 6. januar 2012 Mini er 10,5 mnd og vil som oftest ikke ha brødskive men spiser veldig gjerne en yoghurt. Holder det? Han får en stor porsjon grøt kl 11 og spiser nok resten av dagen. Er i godt hold for å si det sånn. ;-)
helene0: jan09+jun11 Skrevet 6. januar 2012 #2 Skrevet 6. januar 2012 Ja, det holder vel det om han ikke er sulten før til lunsj så er det sikkert nok for han. Jeg tenker ihvertfall ikke at det er for lite Om du synes han burde ha i seg litt fiber så kan du blande i noe grøtpulver (det har jeg gjort når storebror ikke vil spise noe annet..
Babyønske �� Skrevet 6. januar 2012 #3 Skrevet 6. januar 2012 Om du synes han burde ha i seg litt fiber så kan du blande i noe grøtpulver Eller ha i litt havregryn, det ble løsningen her når min eldste ikke ville spise annet enn yoghurt.
Hera_75 Skrevet 6. januar 2012 #4 Skrevet 6. januar 2012 Det får ofte vår tass også. Har sjelden særlig god apetitt til frokost, men yoghurt går alltid ned.. er da helt fornøyd til etter første dupp, og spiser mye mer på ettermiddagen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå