Blomsterpiken og tullene Skrevet 5. januar 2012 #1 Skrevet 5. januar 2012 Jeg er straks 8 uker og falt på isen ikveld, på magen Hadde noe i begge hendene, så klarte ikke å ta meg for. Er det grunn til bekymring, eller er bebissen så liten enda og veldig godt polstret at det går bra? Var forøvrig på ul idag og så lille knøttet, 1,5 cm lang med et hjerte som slo <3 Så dette må gå bra!
Anonym bruker Skrevet 5. januar 2012 #2 Skrevet 5. januar 2012 Det hadde vel vært MYE verre hvis du hadde detti på rumpa. På magen er det jo fett og sånn... Mye beskyttelse for et lite knøtt. Dette går no bra det! Krysser fingrene for deg.
Anonym bruker Skrevet 5. januar 2012 #3 Skrevet 5. januar 2012 Frem til uke 12 og utover så er barnet veldig godt beskyttet av bekkenet ditt. Det er derfor man skal slutte med kontaktsport osv ifra 2.trimester(for da hever livmor seg til over skambenet)... Om du ikke har smerter eller blødninger nå, så går nok dette veldig fint! Masse lykke til videre!
Blomsterpiken og tullene Skrevet 6. januar 2012 Forfatter #4 Skrevet 6. januar 2012 Takk for beroligende ord Ingen smerter eller blødninger, så krysser fingrene for at alt er som det skal
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå