Gå til innhold

Negativ.no


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er så lei nå, skjønner ikke hvordan dere som har prøvd lenge holder ut. Skulle hatt mensen 15 des men ikke fått den enda, 16 dager på overtid pg bare negative tester. Har vært sikker på at mensen skulle komme i et par dager nå men den har ikke dukket opp. Hvorfor kan den ikke bare dukke opp? Vet ikke helt hvor jeg vil med dette innlegget, trengte vell bare få ut litt frustrasjon.. :(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg skjønner at du har det vondt :( *klem* Har du vært hos legen?? Kanskje du må ta en test hos ham/henne? Uansett burde du være der og ta en prat siden mensen er så sen.

 

Det kan være så mangt som gjør at mensen uteblir, og jeg synes du skal ta dette med en lege så fort som mulig <3

 

Håper at alt løser seg for deg :)

Skrevet

Spurte for et par dager siden på "spør jordmødrene" om å kontakte legen ved ikm og hun sa ved friske mennesker var det ikke nødvendig å kontakte legen på noen mnd..

Har ikke vært hos legen, er ikke så glad i legen, men får vell kanskje ta kontakt etter nyttår om mensen fremdeles uteblir da..

 

Takk for gode ord :)

Skrevet

Da er vi i samme båt! ;D Jeg hadde siste mensen 10. november! Så er over 3 uker på overtid, men fortsatt bare negative tester.. Blir gaaaaal! Hehe

 

Håper vi er gravide begge to! ;D

Skrevet

Såpass ja, siste mens 17 nov jeg.. Er til å bli gaaal av ja!!

 

Krysser fingrene for oss :)

Skrevet

Har du nylig sluttet på p-piller eller annen hormonell prevensjon?

Skrevet

Nei har ikke det, sluttet for over 1 år siden med det..

Skrevet

Og du har ellers hatt stabile sykluser? Ikke lett å si hva det kan være, men er ikke bare å bli klok på kroppen bestandig. :( Krysser fingrene for at tanta kommer snart :)

Skrevet

Ikke helt stabile men pluss/minus et par dager bare, hatt en stklus på 38 dager i året som var men ellers stabil..

Skrevet

jeg husker jeg fikk en sånn positiv test men litt skjeive streker dagen etter ikm sist, 1 uke over ville jeg bare ta en test for morroskyld, men da var den negativ, men da 20 dager over fikk jeg en tydelig strek, men ble sterkere etterhvert. Så kan hende du er gravid, bare at det tar lengre tid før du skiller ut hcg, ikke umulig det, noen tester ikke positivt før de er 7-8-9 uker på vei, hørte om ei som fødte en velskapt baby men aldri hadde testa positivt, de fant det ut på UL etter 5 mnder :P men hu hadde fortsatt å teste en stund, men negativt hele veien :P

Skrevet

Oi spennende å høre om.. Får vell bare ta tiden til hjelp å se hva som skjer.. Men syns kroppen kan gi meg et "tegn" på det ene eller det andre snart.. :-p

Krysser fingrene for et svar snart hvertfall.

 

Godt nytt år :)

Skrevet

Da kom mensen etter 46 dager.. Æsj, jaja.. Klar for ny prøveperiode da hvertfall:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...