novembermamma87 Skrevet 26. desember 2011 #1 Skrevet 26. desember 2011 var nettopp i 70 års dag til ett familie medlemm, der var det endel som vi ikke har kontakt med i det daglige. vet ikke om det er hormoner eller hva, men blir kraftig irretert på disse menneskene som stappet hodene sine nedi vogna til jenta vå som ligge i LILLA KJOLE og PANNEBåND og spør : er det jente eller gutt???
1frafør_1påvei Skrevet 26. desember 2011 #2 Skrevet 26. desember 2011 Hehe, det samme skjer ofte hos oss også..gutten vår har ligget i vogna i blå heldress, med blå smokk, en blå koseklut og vi hadde blått dynetrekk på vognteppet. Enda spørr folk "er det jente eller gutt" prøver jo å gjøre det så tydelig som mulig hvilket kjønn han er, så må sukke litt når folk spørr..men tror egentlig de vet det, de er bare så redd for å si "ååå, så fin gutt" også skal jeg svare "det er ei jente"..
LillemorHeidi Skrevet 26. desember 2011 #3 Skrevet 26. desember 2011 Folk er nok redd for å si feil ja. Legen på helsestasjonen vår var virkelig ille. Hun ropte opp navnet hans "Edvars" og når vi kom inn på kontoret sa hun først han men rettet det opp til hun. Jeg bekreftet da at det var en gutt og hun spør om jeg er sikker! Arket med informasjon hun hadde fått var nemmelig rosa og da skulle det være jente. Jeg har en liten kraftkar av en gutt som var kledd helt i blått den dagen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå