Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Jeg tilhører ikke de som mener dette var rotete og vanskelig, litt uvant ble det jo å finne frem først. Men, jeg har savnet mange funksjoner - blant annet har jeg savnet oversikt over egne emner/innlegg, som jeg nå har funnet under brukeren min :) Det andre jeg har savnet er muligheten til å følge innlegg, nå har dere det også - jeg er kjempefornøyd - absolutt en riktig retning.

 

Jeg savnet endel innlegg først, men de ser ut til å være på plass nå.

 

Hvordan varsles man når det er aktivitet på noe man følger?

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143895990-skryt-for-oppdatering/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Takk for hyggelig tilbakemelding! Vi tror man i det nye forumet mye lettere kan få med seg på de emnene man har lyst til å følge. Som Con skriver så får du en varsling på siden, men det skal også bli mulig å få e-post-varslinger. Vi måtte bare skru av den funksjonen midlertidig fordi vi hadde litt feil ved den. Den kommer tilbake!

 

Og som jeg har nevnt flere ganger her inne: Vi tar veldig gjerne imot tilbakemeldinger fra dere på konkrete ting dere vil ha endret på. I motsetning til i det gamle forumet, så er det nå mye lettere for oss å endre på ting - og det gjør vi gjerne :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...