Gå til innhold

Noen som har tatt ultralyd hos Gro Andrea Nyland i Arendal?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

ho er veldi flink. litt kort når ho snakker men veldi flink. tror ikke ventetiden er så verst. der får du 3d ultralyd. tror ikke ho er veldi mye dyrere enn andre som tar 3d ul. fra arendal Rozaku?? nå blei e nysgjerrig !

Ja bor i Arendal på 3 året nå,men har hele slekten her så jeg er vokst opp her på en måte :)

Hadde håpet og få kommet på ultralyd før julaften da ingen i familien min vet om graviditeten enda :) Hadde vært en koselig julegave tror jeg :D

Annonse

kloster jensen har ALLTID kø! hehe. var hos han i uke 9 og fikk med meg ett 3d UL bilde. ville bestille time for å se babyen igjen litt seinere i svangerskapet men han skulle ikke begynne med 3d ul sånn som Gro Andrea gjør var beskjeden e fikk da. Mulig han har ombestemt seg da!

 

vi fikk vite av nina venemyr på sykehuset at vi venter en gutt.. ho e best på kjønn men likevel føler e at det er ei jente inni der..hehe for ho va ikke veldi nøye når ho kikka. har lyst til å bestille me en Ul hos kloster jensen bare for å se engang til.. hihi

ja jeg har skjønt at han er en populær mann. hehe

Får håpe at denne Kåre kan jobben sin.Jeg vil veldig gjerne vite kjønn når jeg først skal ta en privat UL. har vært hos Ruud før. Og det gidder jeg ikke engang til.

Han hadde ikke ombestemt seg sist jeg var der,men tror han liker å flashe litt med 3Den;)er jo litt kjekt og få en liten free look og da:)Jeg var og til Nina på ordinær UL,vi fikk og vite det var gutt:)Jeg bare måå ha en ul ti på nyåret bare får å se jeg og,haha eier ikke tålmodighet jeg:p

Ruud var jeg og til og der går ikke jeg igjen,han er jo heller ikke oppdatert..mere utdatert kanskje;)Venter på kloster jensen jeg;)

:D,Skjønner godt du ikke klarer å vente:):)Jeg er i uke 22 nå,og hadde ul i starten av desember,tror jeg var på 4 ul før det :P,fra jeg så et liten plomme til et lite foster,og ul hos kloster jensen dagen før ul på ssa:p

hehe,er ikke noe som er artigere en å se det lille vidunderet:) <3

Ruud er veldig merkelig..haha spurte han hvor langt jeg var på vei,så var det ikke snakk om å se på den skiva de vrir på,men tippe :P,stemte jo overhodet ikke;)

Hehe. Jeg har også gått 4ganger på ultralyd nå. Men det har vært hos Ruud og da har jeg ikke fått sett mere enn 5 sekunder. Overdriver ikke engang :/ Spurte om hjertet slo sist,og da sa han bare: jepp,der..Så var det ferdig. Jeg rakk ikke og se det selv engang :(

Måtte ta urin prøve, så ga jeg han koppen når jeg var ferdig,og da sa han: MMM,eplemost.. Også lo han av seg selv.. haha

Annonse

Vet han er gjerrig på hvor lenge man får se:s..Nei får bare holde seg unna..får jo ikke valuta for 100 lappen en gang:s..hahaha,jeg har hørt han er fin med sånne kommentarer,en venninne var der for noen år siden,og stussa sakene litt som alltid,så klarte han og få ut:jøss har du pynta deg bare for meg..haha,at det går ann..han er egentlig bare kvalm..

Jeg dro på røntgensenteret i Kr.sand. i uke 12, mega fornøyd! Var hos Nina på ordinær UL, var ikke så fornøyd.. syns hun var litt for kort.. Skal på 3D UL på røntgensenteret i uke 28, de anbefalte rundt denne tiden for best effekt :)

 

Leikanger er veldig flink, i følge jordmor en av de aller dyktigste på ultralyd. Han er pensjonert og jobba tidligere på sjukehuset i Arendal. Vært hos han i mine to første svangerskap.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...