Junimom Skrevet 11. desember 2011 #1 Skrevet 11. desember 2011 I natt drømte jeg at ultralyd viste gutte baby noen som har drømt å det har stemt?
toband Skrevet 17. desember 2011 #2 Skrevet 17. desember 2011 Jeg drømte i natt at jeg fikk en liten jentebaby.. Har hatt jentefølelse siden jeg fikk positiv test.... Men vet jo ikke. ul i januar en gang, så det blir jo spennende å se!!!
Anonym bruker Skrevet 17. desember 2011 #3 Skrevet 17. desember 2011 Hei! Hører ikke til her, men følte jeg måtte svare Jeg våknet av at jeg drømte skikkelig realistisk et par uker før UL, da drømte jeg at babyen i magen var en gutt. og på UL viste det seg at det var en gutt Har hørt at de fleste får en liten følelse på hva kjønnet er :-)
lin78 4herligebarn<3 Skrevet 17. desember 2011 #4 Skrevet 17. desember 2011 Ja dette kjenner jeg meg igjen i:)Har drømt alle de tidligere 3 svangerskapene om hvilket kjønn det ble-og det stemte hver gang:)Venter spent på en drøm nå også:)
toband Skrevet 18. desember 2011 #5 Skrevet 18. desember 2011 Da får jeg vente i spenning noen uker til.... Ble veldig nysgjerrig nå på om det stemmer med drøm og magefølelse....
Junimom Skrevet 18. desember 2011 Forfatter #6 Skrevet 18. desember 2011 Hehe...natten etter drømte jeg at jeg fikk en liten kinesisk jente baby:) hverken jeg eller mannen er kinesere..tihi:) da har jeg drømt at jeg får både gutt OG jente, da må det jo stemme på en:)
Leirha Skrevet 18. desember 2011 #7 Skrevet 18. desember 2011 Jeg har drømt kjønn hvert svangerskap, men problemet er at kjønnet varierer. Det er jovanlig å drømme slik nå du er gravid. Men uansett, jeg har i mine tidligere svangerskap drømt oftest at det blir gutter, og det har jeg jo fått også.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå