Gå til innhold

Hvor mange dager igjen i dag lørdag 3. desember? :)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er 3 dager over terminen og venter spent på når den lille har tenkt seg ut! :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

24 eviglange dager hihi:)

Skrevet

3 dager til KS! Kjenner jeg sperrer det litt ute faktisk, det har den siste tiden gått veldig fort! Plutselig er snuppa her :)

Skrevet

36 laaaange dager igjen!!! om ikke jeg skal settes i gang 14 dager før da. selv om det er jul og mye styr, så skjønner jeg ikke hvordan tiden skal gå! akkurat nå ligger nurket med hodet ned, så det er i allfall mye lettere å puste og fungere!

Gjest Kira 1 + 1 underveis ♥
Skrevet

Hehe, intet mindre enn 72 dager igjen til planlagt ks.....,men føler at tiden løper av gårde!

Skrevet

Hele 57 laaaange dager...phew....glad det er julefeiring innimellom:p Da blir ventetiden kortere håper jeg;)

 

Skrevet

Egentlig 28 dager igjen, men ifølge flere leger er jenta trolig eldre. De mener riktig termin er i disse dager, så jeg tror derfor det kan skje når som helst! Det hadde vært helt greit for meg siden jeg for noen dager siden plutselig nådde punktet da jeg ble lei og ville ha tilbake kroppen min med baby i armene! Har mange kraftige kynnere/svake rier hver kveld og natt, men de har foreløpig ikke ført til fødsel. Spent på hvor lenge jeg må vente!!

Skrevet

17 dager <3 magen har sunket godt ned i bekkenet så jeg synes det er skikkelig tungt nå, gutten har sunket godt ned han og, hodet er festet så han kan egentlig bare komme.

Skrevet

2 hele daga t termin.. menne m min flaks så kjem itj hu før om 14 daga.. hehe

Skrevet

Yes 38 dager igjen me dritt lei. Kynner ,nedpress og er begynt og misse nattesøvnen (5 til 6 timer).

Skrevet

83 laaange dager.... men det går jo fremover =)

Skrevet

16 dager igjen til KS.. Det er ikke lenge altså... : )

Skrevet

44 dager igjen her, håper det blir ein travel førjulstid så tiden fyker unna:)

Skrevet

12 dager igjen. Har ligget med rier idag tidlig som dabbet av, og nå er jeg utslitt og føler meg lurt :(

Skrevet

22 dager! <3 gleder meg stort til å få treffe snuppa vår.

Skrevet

32 dager! Syns det går ganske fort nå, men regner med at jeg snart blir kjempelei:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...