Gå til innhold

UL idag. Og det var 2 stk der inni <3


Anbefalte innlegg

Har ikke skjønt det helt ennå. Tror vi er i sjokk!! Fikk både sett og hørt de små. :):) for en herlig følelse etter alle disse årene som prøvere!! Dette var vårt 6 forsøk. Siste fersk! Satte inn 2 fersk egg som har klart seg :):)

 

Er 7+2 idag :)

 

Ikke rart jeg er dårlig, er dårlig fra morgen til kveld! Brekker meg å klarer ikke forskjellige lukter,som f.eks mannen sin parafyme ;)

 

Dette blir spennende fremover :)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143841104-ul-idag-og-det-var-2-stk-der-inni/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Annonse

GRATULERE SÅ MYKJE! Så fantastiske nyheiter;) Blir rørt når eg les slikt for syns det var i går me fekk same nyheita men no er våre tvillingar 4 år. De har mykje å glede dykk til - tvillingar er fantastisk - spesielt med våre bakgrunnshistorier;) MEN eit tvillingsvangerskap er som oftast betydelig tyngre enn enlingsvangerskap så hugs å ta godt var på deg sjølv - sjukemeld deg så snart sjangsen byr seg og behovet er der er mitt råd! Ikkje tenk at du skal vere like "flink" som andre gravide - det ER svært annleis med to (eg har prøvd begge deler;). All mogeleg lukke til framover!

Klem

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...