M.I.A Skrevet 30. november 2011 #1 Skrevet 30. november 2011 Hvordan gjør dere dette praktisk?? Jeg kommer ikke til.. Fra noen vinkler overhodet.
Mamma til 3 <3 Skrevet 30. november 2011 #2 Skrevet 30. november 2011 Slenger på ett ekstra spørsmål jeg:) Hvor får man kjøpt detta?
Lykkeli_med_2_i_magen:-) Skrevet 30. november 2011 #3 Skrevet 30. november 2011 Har akkurat vært på kurs med en jordmor, hun sa vi skulle bruke jordnøttolje. Det får du vel i velassorterte matbutikker. Strekking og tøying og sånn er bare tull, min svigerinne gjorde dette og sprakk alikevel. Bare smør inn så mellomkjøttet blir mykt. Kommer du ikke til, bruk partneren! Han/hun har sikkert ikke noe imot det:-)
Togullunger Skrevet 30. november 2011 #4 Skrevet 30. november 2011 Det er lettest i dusjen på huk eller når jeg sitter på do. Tror absolutt det har noe for seg, både det å massere mellomkjøttet og tøye åpningen til det er ubehagelig. Jordnøttolje funker fint, ellers så bruker du oljen fra Weleda.
tmr84 Skrevet 30. november 2011 #5 Skrevet 30. november 2011 jeg brukte dette sist og hadde veldig fin fødsel og skal bruke det denne gangen også :0) jm sa til meg for at det skak funke må det gjøres HVER dag... og da tar du to fingre litt inn og drar ned til det er ubehagelig og holder i 10 sekunder, dette må gjøres i 3 min hver dag... som jm sa det er de lengste 3 min om dagen med hun har veldig god erfaring med det da hun jobber på føden også :0) jeg brukte weleda fra helsekosten sist, og tenkte å kjøpe det i morgen i gjen.... er en uke for sent ute men men ;0)
Snuppeluppa med snuppe + spire Skrevet 30. november 2011 #6 Skrevet 30. november 2011 Jeg har en olje fra Weledaolje, men den lukter sitron. Kan den brukes? Eller blir jeg gående rundt å lukte sitron?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå