♥ Vinterbarnet ♥ Skrevet 21. november 2011 #1 Skrevet 21. november 2011 Noen som har tips mot dette? 2 åringen min er også rød og sår rundt munn. Noen ganger får han røde prikker også. Har prøvd fete kremer og A-krem, men syns ikke effekten er bra:/ Stakkar, dette er litt ubehagelig for han.
det er berre mordi Skrevet 21. november 2011 #2 Skrevet 21. november 2011 Jeg har brukt sånn "brystvortekrem" som jeg hadde. Begynte på p? Kjøpte i alle fall på apoteket. Den er veldig fet og kurer det meste:)
MღM Skrevet 23. november 2011 #3 Skrevet 23. november 2011 Vi har kjøpt dr. Greve allroundkrem - den har fungert kjempe fint, anbefales.
Prinsesse Gidderikke! Skrevet 23. november 2011 #4 Skrevet 23. november 2011 SebaMed kuldekrem har jeg brukt på guttungen. Den er jeg kjempefornøyd med. Han blir også rød og sår, spesielt så fort det nærmer seg minusgrader ute eller hvis det er litt kjølig vind.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå