kommer nr3? Skrevet 17. november 2011 #1 Skrevet 17. november 2011 noen andre som gjør det? for meg så er det liksom en eggløsningssprøyte og har aldri hørt at man tar det ETTER innsett. fikk inn 2 på hausken i dag så vil jo gjerne at de skal bli der!!
mamma.no Skrevet 17. november 2011 #2 Skrevet 17. november 2011 Det hørtes rart ut... Har du satt den eller skal du sette? Er det Hausken som sier/skriver dette? For det jeg vet, så kan det være de prøver ut noe nytt i et studie eller annet, men sånn helt i første omgang, uten noen annen forklaring, så høres det for meg helt feil ut.. Men du må nå vel ha fått beskjed om evnt hvorfor denne skal settes?
Vår tur? ♥desembergutt 11♥ Skrevet 17. november 2011 #3 Skrevet 17. november 2011 Hei! Jeg tror absolutt på dette! Fikk prøve i Porsgrunn etter at jeg hadde hatt to ferskforsøk, samt et frys, uten antydning til festing. På mitt 3 forsøk ønsket de at jeg skulle prøve dette, og jammen ga det ikke full klaff!!! Ovitrelle gjør at kroppen produserer hcg, og "narrer" på en måte kroppen til å tro at den allerede er gravid. Enkelte hevder at det gjør at egget/eggene lettere fester seg. Umulig å si om det var utslagsgivende, men her sitter jeg ihvertfall med stor mage, og 41 dager igjen til termin. Lykke til;-)
kommer nr3? Skrevet 17. november 2011 Forfatter #4 Skrevet 17. november 2011 takk for svar!! hun sa liksom ikke helt hvorfor også klinget det ikke så bra i mitt hode.....har jo vært i dette systemet noen år nå,så er blitt flinkere til å både stille krav og sette spørsmålstegn ved ting.hehehe da setter jeg sprøyten og håper på samme resultat som deg "vår tur <3 gravid <3
håpefull *er mamma* Skrevet 17. november 2011 #5 Skrevet 17. november 2011 For meg funket det veldig bra med hcg-støtte :-) Satte 2 etter innsettet, men noen dagers mellomrom
anonimo & gullprinsen :o) Skrevet 19. november 2011 #6 Skrevet 19. november 2011 Jeg har fått det som ett alternativ istedenfor Crinone Gel og Progestan kapsler, som jeg ikke tåler. Det lurer kroppen til å tro at den er gravid. Jeg har tatt 1/2 sprøyte rett etter innsetting, to dager etter har jeg på nytt tatt 1/2 sprøyte og to dager deretter har jeg tatt nok 1/2 sprøyte. Det har derfor gått med 3 sprøyter, for jeg har måttet kaste det som ikke er blitt brukt. Anbefales! )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå