Frøken Ubesluttsom Skrevet 14. november 2011 #2 Skrevet 14. november 2011 Har ingen assosiasjoner til dette navnet. Er et fint navn, men ingen favoritt.
Giss Skrevet 14. november 2011 #3 Skrevet 14. november 2011 Kjenner en liten gutt som heter det. Jeg synes det er et koselig navn.
Andreaa Skrevet 14. november 2011 #4 Skrevet 14. november 2011 Et helt ok navn! Ingen dårlige assosiasjoner, kjenner ingen som heter det, og har ikke noen store assosiasjoner til det. Rett og slett helt ok.
LilleBitteliten Skrevet 14. november 2011 #5 Skrevet 14. november 2011 Vakkert navn! Kunne nok brukt det selv :-) Synes det passer både til liten og stor.
Vipsenmamma Skrevet 15. november 2011 #8 Skrevet 15. november 2011 Jeg kjenner flere som heter Herman/Hermann. Det jeg forbinder med navnet er sangen "Herman er en lystig fyr", og så får det meg til å tenke pølsespisende og øldrikkende tyskere. Personlig ville jeg aldri valgt det navnet, men det er jo min smak.
Grail Skrevet 21. november 2011 #9 Skrevet 21. november 2011 Forbinder det vel med dem jeg kjenner som heter det. Har aldri likt navnet noe særlig. Blir litt for søtt, tror jeg. Klarer ikke beskrive det. Nå skal det sies at jeg ikke har så mye til overs for den Herman'en jeg kjenner, da.
*Dubsgirl* Skrevet 21. november 2011 #10 Skrevet 21. november 2011 Kjenner en liten gutt som heter det, så jeg forbinder navnet med han.. Han er en herlig liten fyr, så jeg liker navnet:)
Gulltopp&Lillebjørn Skrevet 24. november 2011 #11 Skrevet 24. november 2011 Dette er faktisk det ene navnet jeg har hatet siden småbarnsalder, uten at jeg vet hvorfor. Husker jeg møtte en Herman da jeg var 7 år, og kunne ikke fatte og begripe hvordan noen kunne kalle barnet sitt for Herman. Nei, jeg er ikke i stand til å like det.. Fælt! Beklager
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå