Snuppeluppa med snuppe + spire Skrevet 10. november 2011 #1 Skrevet 10. november 2011 Noen jenter/damer som skal føde der? Eller noen som har født der før? Jeg føde der for 10 mnd siden, og skal føde på nytt der igjen om ca 15 uker Hvilke erfaringer gjorde du deg? Selv så syns jeg det var en utrolig flott plass å føde! Både jeg, babyen og mannen ble så godt tatt vare på under hele oppholdet. Hadde en igangsatt fødsel sist så vi var der en stund før fødselen begynte også. Herlige damer som jobber der! Vi følte virkelig at vi ble sett og hørt under hele oppholdet.
lillespire <3 Skrevet 11. november 2011 #2 Skrevet 11. november 2011 Når har du termin? jeg har også ca 15 uker igjen, termin 20. feb. Har ikke født på levanger før, så d var litt beroligende å lese at d er så bra der :-)))
~Bella 2 søte små og en spire~ Skrevet 11. november 2011 #3 Skrevet 11. november 2011 har bare gode erfaringer med levanger sykehus fødte min første der for 3 1/2 år siden.. Og skal føde der igjen i april
Snuppeluppa med snuppe + spire Skrevet 11. november 2011 Forfatter #4 Skrevet 11. november 2011 Jeg har termin den 19. februar Kanskje vi møtes i gangene der da Jeg gleder meg virkelig til å komme tilbake dit, jeg. Man leser jo og hører så mye om de største sykehusene der man omtrent er på et samlebånd. Ting blir veldig upersonlig høres det ut som. Men på Levanger så er det stikk motsatt syns jeg. Følte også at jeg fikk god hjelp til å amme vesla. Hun var veldig kvalm det første døgnet siden hun hadde drukket missfarget fostervann, så hun ville ikke helt ta tak i puppen. Men damene der viste stor omsorg og hjalp så godt de kunne - og ammingen kom i boks Ser fram til å gå gjennom dette en gang til
Linerlen og pipipen Skrevet 11. november 2011 #5 Skrevet 11. november 2011 Er førstegangs, så jeg har ikke fått æren av å oppleve sykehuset på ordentlig ennå Men vi var der på omvisning for noen uker siden, og det gav et veldig positivt inntrykk! Har også vært der et par ganger i forbindelse med UL ved SA, og fikk da veldig god hjelp. Har bare lovord å si om dem Skal om alt går bra føde der en gang i slutten av april.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå