venter 1til<3 Skrevet 9. november 2011 #1 Skrevet 9. november 2011 Er det noen andre som er plaget med kvalme fra rundt uke 33? Har de siste dagene kjent mye kvalme å ubehag.
solfrøken-♂♂♂ Skrevet 9. november 2011 #2 Skrevet 9. november 2011 Leste noe om dette i går faktisk, at det er ganske vanlig å begynne å bli mer kvalm og føle ubehag igjen mot slutten av svangerskapet =) Jeg hadde også en periode for noen uker siden da jeg var oftere kvalm igjen, men nå er det ikke så ille lenger.. De gangene jeg er litt småkvalm er jeg avhengig av en frisk (mint) tyggis... da går det fortere over =)
eplejente Skrevet 9. november 2011 #3 Skrevet 9. november 2011 Jeg er i uke 36. Har vært litt kvalm her og der gjennom hele svangerskapet, men ikke noe av det ekstreme. Igår fikk jeg et skikkelig plutselig kvalme-anfall og da hjalp det med saltkjeks og cola.
Arwen81 Skrevet 9. november 2011 #4 Skrevet 9. november 2011 Jeg er i uke 31 og har vært litt mer kvalm de siste ukene, men har lagt merke til at kvalmen oftest kommer når jeg har kynnere. Tror sikkert at kynnerne har blitt litt hardere, da jeg også kan kjenne drag over ryggen, og ha litt tyngre for å puste når de dukker opp. Kvalmen forsvinner når kynnerne slipper taket, så det er greit å holde ut da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå