klar for 3? Skrevet 3. november 2011 #1 Skrevet 3. november 2011 Og skal dere? Jeg fikk tilbud om det paa apoteket i gaar.
litekreativtbrukernavn Skrevet 3. november 2011 #2 Skrevet 3. november 2011 Nei takk! Har blitt så syk de gangene jeg har tatt den igjennom jobben, at nå tar jeg heller sjansen. God håndhygiene, desi sprit og unngå at folk hoster på meg får holde. Dessuten beskytter årets variant bare imot 2(eller var det3?!) varianter, av 10mulige...og da er jo ikke oddsen helt for Men det er bare meg da.
Gjest Kira 1 + 1 underveis ♥ Skrevet 3. november 2011 #3 Skrevet 3. november 2011 Jeg har aldri tatt noen influensavaksine (bortsett fra svineinfluensa), så skal ikke ta noen i år heller.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå