Dagfrid Skrevet 1. november 2011 #1 Skrevet 1. november 2011 Har dere tenkt på hva deres små skal gi til faren sin til jul? Trenger tips;)
DollLegg Skrevet 1. november 2011 #2 Skrevet 1. november 2011 Åhere det hadde jeg ikke tenkt på engang...
Dagfrid Skrevet 1. november 2011 Forfatter #3 Skrevet 1. november 2011 Kanskje det ikke er vanligt heller?
abella Skrevet 1. november 2011 #4 Skrevet 1. november 2011 I fjor fikk han sokker av storebror! He, he. Ikke så veldig spennende, men jeg er rett og slett ikke så kreativ, så det blir nok noe praktisk i år også. Men i år er storebror så stor at vi kanskje lager noen tegninger og putter inni pakka i tillegg til gaven. Eller kan et bilde av barnet/barna med en liten hilsen også puttes inni gaven.
Anastasia ♂11 ♀13 ♂16 ♀19 Skrevet 1. november 2011 #5 Skrevet 1. november 2011 Har bestilt lerret med bilde av gutten vår uten at mannen vet om det, tenkte det skulle være til pappa fra tuttegutten:)
Gjest Mentha Skrevet 1. november 2011 #6 Skrevet 1. november 2011 Pappaen har snakket mye om at vi burde ha tatt avtrykk av hender og føtter mens junior er liten, så tenker vi gjør det og gir i julegave. Putter inn i en ramme sammen med et bilde av oss mens vi lager avtrykkene eller noe slikt og skriver dato på
flypapir Skrevet 1. november 2011 #7 Skrevet 1. november 2011 Mine små skal nok gi sin far en barbermaskin. Han ønsker seg det, og ettersom vi ikke kjøper gaver til hverandre får han få en av ungene
Mini84 Skrevet 1. november 2011 #8 Skrevet 1. november 2011 Det er vanlig hos oss, i alle fall:) Jeg er veldig usikker, så håper det kommer noen gode forslag her.
lillelykkelig ♥ jenten min ♥ Skrevet 1. november 2011 #9 Skrevet 1. november 2011 Hmm..ja, si det...kanskje jeg kjøper litt ekstra til han og skriver fra oss begge to.. kjenner jeg min samboer rett går det vel i glemmeboken å kjøpe til meg fra henne, hehe:p Vi var og tok nyfødtbilder av henne, så det kommer vi til å gi til resten av familien, fra henne:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå