Gå til innhold

stikking på et punkt nederst på magen


Anbefalte innlegg

Skrevet

er 9 uker gravid og har de siste 2 døgn kjent stikninger helt nederst på magen. kjenner det når jeg hoster, beveger på meg eller strammer magen. og det er ET punkt, akkurat som en nål som stikker... hva er dette? :(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Sliter med det samme, og med bronkitt er dette skikkelig ubehagelig fordi det kjennes ut som noe er galt og det gjør vondt når det kommer "brått på". Men mest sannsynlig er det bare livmora du kjenner, den driver å strekker seg vettu, og skal jo bli ganske stor de neste månedene.

Skrevet

Livmoren vokser og ligamentene strekker seg. Skal bli mange ganger sin egen størrelse for å kunne huse et lite under :-)

Skrevet

Jeg er bare uke 7 (Tror jeg...) Men har hatt skikkelig stikking nederst i magen i dag... nesten i underlivet. Kommer og går med ujevne mellomrom. Kiler av og til også... så ille at jeg begynte å små-le på jobb i dag :-) Kan det komme så tidlig eller er det sannsynlig at jeg da har kommet lenger enn jeg trodde? Spennende dette :-)

 

Har reknet ut fra en syklus på 35 dager fordi de har vært litt lange, men testet positivt allerede 9-10 dpo.... lurer på om el kanskje kan ha vært tidligere og jeg er en uke lenger enn jeg tror?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...