Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Gjest Kira 1 + 1 underveis ♥

Jeg tok det i mitt forrige svangerskap, og fikk beskjed om at det optimale var mellom uke 27 og uke 29. Dette pga mengden fostervann og at barnet ikke er blitt altfor stort. Hvis jeg husker riktig var jeg omkring 29 uker på vei da jeg tok det, og fin fine bilder og film.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143730580-3d-ultralyd/#findComment-143730929
Del på andre sider

Der jeg var på 3D fikk jeg beskjed om at de beste ukene var 26-31 sånn pluss, minus. Da er babyen stor nok men ikke for stor og har litt fettlag slik at de ser ut som skikkelige babyer:) Så et bilde av babyen min på 3D i uke 11 + noe bare fordi han som tok ultralyden fikk lyst til å sjekke hva han kunne se, men det var ikke mye å se på:)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143730580-3d-ultralyd/#findComment-143730935
Del på andre sider

Annonse

Flott! da vet jeg sånn ca når jeg kan benytte meg av 3d ul. skal sjekke opp litt pris osv her i trondheim. har veldig lyst, siden jeg ikke benyttet meg av det i mitt første svangerskap. vet jo ikke om jeg skal ha flere barn etter nr 2 så:)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143730580-3d-ultralyd/#findComment-143733447
Del på andre sider

Jeg var både i uke 27 og 29 sist svangerskap (bebisen ville ikke samarbeide på den første 3D ul, så fikk komme igjen), og fikk gode bilder og filmer begge gangene. Blir 27+4 når jeg skal denne gangen,gleder meg :-)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143730580-3d-ultralyd/#findComment-143733529
Del på andre sider

Annonse

På Nøtterøy i Tønsberg anbefalte de mellom uke 26-28, skal dit helt i overgang til uke 26, var i forrige svangerskap der i uke 27 og fikk kjempefine bilder, guttungen ligner på sin egen profil fra 3d bildet ennå! :-) prisen er kr 1000,- og da får vi med bilder og dvd med hjem. gubben var ikke like interessert denne gangen (han var med på den ordinære) men jeg reiser med søsteren min iallefall! ;-)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143730580-3d-ultralyd/#findComment-143737595
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...