Heira☆ Skrevet 28. oktober 2011 #1 Skrevet 28. oktober 2011 Har vært hos Hausken i dag og satt inn 2 fine egg. Denne gangen hadde de noe nytt, et slags klister, de kunne bruke hvis vi ville ha det. Eggene ble lagt i dette klisteret en halv time før innsett. Det kosta 1500 ekstra, men hva er vel det oppi alt det andre. Og her skal ingenting være uprøvd Så nå håper jeg virkelig at noen av disst små vil klamer seg fast!! Noen andre som har vært borti dette...?
Tante_Esel Skrevet 29. oktober 2011 #2 Skrevet 29. oktober 2011 jeg hadde glatt "ofra 1500 kr" for aa faa paa klister paa egga... vet ikke hva det er, men jeg ville sagt ja takk jeg og om jeg ble tilbudt! er hausken privat klinikk... Skjønner godt du ble litt gira etter det ja jeg ligger 2 dager før deg i løypa naar har du test dag da
Solformørkelse Skrevet 30. oktober 2011 #3 Skrevet 30. oktober 2011 Så spennende. Hadde de noen studie eller noe som viste bedre resultater?
Heira☆ Skrevet 30. oktober 2011 Forfatter #4 Skrevet 30. oktober 2011 Heisann Adine Ja, Hausken er privat. Jeg skal teste 9. Nov. Tvi tvi!!
Heira☆ Skrevet 30. oktober 2011 Forfatter #5 Skrevet 30. oktober 2011 Jeg spurte ikke om det jeg. Tenkte ikke på det i grunnen... Spiller i grunn ingen rolle heller. Og skulle vi være så heldige å bli gravide, så får vi vel aldri vite om det er det ene eller andre som er årsaken
Solformørkelse Skrevet 30. oktober 2011 #6 Skrevet 30. oktober 2011 Lykke til:-). har tro på at det går bra.
Fru Fomle *ønsker seg..* Skrevet 30. oktober 2011 #7 Skrevet 30. oktober 2011 Så spennende.. Håper vi får tilbud om det samme når vi er der neste uke. Lykke lykke til!
Heira☆ Skrevet 30. oktober 2011 Forfatter #8 Skrevet 30. oktober 2011 Fruen *ønsker seg..* Hvis du ikke får tilbud, så veit du jo nå at de har det der. Så da kan du evt nevne det selv Det kunne jo like gjerne vært med i "pakka", for jeg kan ikke tenkte meg at noen takker nei til noe som KAN gjøre sjansene større for at egget fester seg....
Fru Fomle *ønsker seg..* Skrevet 30. oktober 2011 #9 Skrevet 30. oktober 2011 Ja, takk for tips! Synes det er litt "teit" at det ikke er i pakken jeg også, selvfølgelig vil man gjøre sjansen når man kan. Da er jeg jammen spent på hvordan dette går for deg -satser på at det blir positiv test og full jubel Tvi tvi!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå