Gå til innhold

15 AV 15 egg blei befrukta!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Trodde ikke det var mulig jeg, men det var det visst :D Har aldri hørt om det før bare.

De ringte meg nettopp fra Hausken nå med gla`nyheten.

Det kommer helt sikkert til å falle fra noen innen i morra, men da ringer de igjen for å si åssen det går. Så blir det mest sannsynlig innsett på fredag, hvis det ser ut til at eggene klarer seg til det :)

 

Dette var virkelig en god nyhet å få på morgenen! Det er 5 mnd siden jeg slutta å røyke og 2 1/2 mnd siden mannen min slutta. Velger å tro at dette har en (stor) innvirkning på alt dette... :-D

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer, hos meg ble bare 4 av 6 befruktet, men det holder jo det så skal ikke klage... Hvor mange skal du sette inn?

Skrevet

4 av 6 er jo også veldig bra BareLykke!

 

Vi setter inn 2 egg. Har gjort det de siste gangene. Jeg prøvde meg med om jeg kunne få 3, men det gikk ikke. Hehehe, er jo lov å prøve seg ;-P

Skrevet

så bra :):) lykke til med innsettet. Har akkurat vært å satt inn to kjempe fine egg. Fikk 6stk på frys også :) har god tro denne gangen :)

Skrevet

Så artig da :D Lykke til videre :D

Skrevet

WOW!! GRATULERER med så gode nyheter!!

Blir overlykkelig om vi opplever noe lignenede etter uttak om to uker ;) På Hausken skal vi også, så satser på at lykken holder seg der!

 

Tvi tvi de neste dagene!!

 

Klem fra

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...