Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Hei!

 

Jeg trenger litt hjelp:) Har prøvd å bli gravid siden april, og i mai og august mistet jeg, begge gangene i uke 5. Fikk positiv test søndag for en uke siden (en dag etter IKM), den var da så svak at først etter tiden var gått ut kunne jeg skimte en strek dersom jeg holdt den på skrå og la godviljen til;)

 

Jeg har hatt småblødninger 4 ganger i løpet av uken + mye brun utflod. Har tatt en ny test hver morgen, og de blir omtrent ikke sterkere!! Alle testene er svake, rosa streker som er mye svakere enn kontrollstreken. I dag er jeg 5 + 0, og fremdeles fikk jeg bare opp en svak strek som brukte lang tid på å komme frem! Dette kan da ikke gå bra.. Blir så lei meg! Skal heldigvis til legen på mandag, men det virker så lenge til.. På en hel uke, burde ikke testene blitt sterkere?

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143707322-for-lav-hcg/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Hei!

 

Hvis det er noen trøst, fikk ikke jeg heller sterke tester i dette sv.skapet.

Fikk til og med en negativ 2 dager etter ikm. Og jeg som alltid fikk så sterke tester, tidlig. Også da jeg opplevde begge MA'ene mine.

Trodde aldri i verden det var liv laga, men her sitter lillebror, 3 mnd, tjukk og god og frisk!

Tror bare det kan være veldig store svigninger på hcg fra det ene sv.skapet til det andre, så ikke mist motet!

 

Lykke til!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143707322-for-lav-hcg/#findComment-143707453
Del på andre sider

Hei. Jeg anbefaler at du tar noen hcg blod tester istedenfor... den skal stige hver 72 time til det dobbelte ca...

Så ser du der at den stiger... er den under 5 så er det sa...

min var på 481 første gang,(13 dager gravid) så økte den til 852, osv... nå er den på over 152000... jeg er nå gravid i uke nr 10

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143707322-for-lav-hcg/#findComment-143709400
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...