Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som vet om Sangenic-refill (den som kjøpes hos Babyshop) kan brukes i/passer til Angelcare bleiebøtte (den man får hos Barnas Hus)?

Skrevet

Kan hende du vet om det allerede, men anbefaler å bestille refillene over nettet :) koster jo skjorta å kjøpe de i butikken i Norge. Syns å huske vi kjøpte på ebay eller amazone :) har spart ganske mange kroner på det!

Skrevet

Ville bare si at hvis du allerede har de posene, eller det er de som er lettest for deg å få tak i, så får du jo også babyshop sin bleiebøtte gratis på babyshop. jeg har begge og synes babyshop sin er sååå mye bedre. der isoleres jo hver bleie og det blir ikke noe lukt. den fra barnsas hus bruker jeg bare vanlig pose i, og har til tissebleier:))

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...