Hjerteskatten<3 Skrevet 21. oktober 2011 #1 Skrevet 21. oktober 2011 Slet med dette forrige uke også, hvor jeg fikk vonde mensensmerter,vondt i ryggen og nedpress. I går natt våknet jeg av at jeg hadde sykt vondt i magen og ryggen, slet litt med å puste også. Det gav seg tydligvis, for jeg sovna igjen. I går på dagen begynte det igjen, å holdt på ut dagen. Med mensensmerter, vondt nederst i ryggen, stråling utover i beina, å det kjentes ut som at babyen gravde seg ned og ut! Han er veldig aktiv da. Ville ringe føden eller legen for å spørre, men er litt redd for at de skal syns jeg er overhysterisk!? Åsså tenkte jeg at det går over, å det gjorde det når jeg endelig sovna. Hva kan det egentlig være, kynnere skal vel ikke være direkte vonde? Kan det være hodet som fester seg? Modning Er vel veldig tidlig egentlig... Skjer det igjen nå, så ringer jeg føden, blir jo veldig nervøs da. Er i dag 30+5
3barnsmor123 Skrevet 21. oktober 2011 #2 Skrevet 21. oktober 2011 Syntes du skal ha lov til å være litt "hysterisk", bedre å ta en tlf for mye også evt få sjekket det og at du da klarer å slappe av. Er det store forandringer så ville jeg ha ring Masse lykke til
solfrøken-♂♂♂ Skrevet 21. oktober 2011 #3 Skrevet 21. oktober 2011 Er ganske normalt, det er babyen som presser seg ned og modning! Slik har jeg gått i flere uker allerede og det blir ikke akkurat bedre for hver dag heller.... er 33+3 uker nå... Men for all del, ring føden.. det er myyye bedre å få snakka med dem og de kan sannsynligvis få beroliget deg... hvis de mener det kan hjelpe så ta de deg inn til en sjekk også... På slutten slik så er det ikke greit at du skal gå slik å engste deg heller, så ring heller en gang for mye enn en gang for lite =) =) =) Lykke til =))
Hjerteskatten<3 Skrevet 25. oktober 2011 Forfatter #4 Skrevet 25. oktober 2011 Litt seint svar her, hehe:) Men takk for svar, roet meg litt ned på det:) Har hatt flere av de, og det kjennes virkelig ut som at han presser ned nedover, så det er vel sikkert modning og evt at hodet fester seg. Men deilig er det ikke.;-) Skal til legen på fredag, så da skal jeg ta opp dette, da kan han vel kjenne etter om hodet har festa seg også. Takk igjen jenter:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå