Gå til innhold

Ultralyd i dag!!!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ja, da var den store dagen endelig kommet, er 17+3 i dag. Jeg grugleder meg skikkelig. Dette er mitt tredje barn, har to jenter fra før og er ganske sikker på at det er en jente denne gangen også selv om dette svangerskapet så langt har vært helt ulikt de andre to.

 

Vi har ikke tenkt så mye på navn enda, men i natt våkna jeg og tenkte: Lilja! Jeg måtte vekke gubben for å høre hans mening (tullete gravide dama), han sa bare: Ja, Lilja Sirin! og så sovnet han igjen...hehe... Jeg ble bare så forelsket i det navnet så nå blir det spennende å se om jentefølelsen min er rett:) Det viktigste er selvfølgelig at babyen er frisk, og så hadde det nå vært gøy med en gutt ogsså:)

 

Ha en super dag alle dere gravide damer!!!!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Lykke til!

Håper dere får en like fin dag etterpå som det vi hadde etter UL! :)

Skrevet

ÅÅ, så gøy :) Håper også at alt står bra til med den lille inni der, lykke til :)

Skrevet

Lillevennen så ut til å være frisk og fin:):) Deilig å få bekreftet det:) Men det var en liten sjenert krabat som ikke ville vise frem utstyret, eller mangelen på sådan:D Så vi får visst bare smøre oss med tålmodighet noen måneder til:)

Skrevet

Og så ble terminen flyttet frem et par dager og det er jo heller ikke å forakte:)

Skrevet

Tenkte åsså på Lilja, før jeg fikk guttefølelsen:) Synes det er så fint!!!:) Men guttefølelsen min viste seg å stemme, så da ble Lilja uaktuelt!;p Hehe.

Skrevet

Ja, det er et nydelig navn, men funker vel dårlig på en liten gutt:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...