Gå til innhold

Ulvehunger!!


*LilleTroll + spira

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det flere enn meg som er sultne konstant?? Har panikk for å bli like stor som sist (30 kg pluss) så kan jo ikke dytte innpå i det uendelige heller.. Men hjelpes så slitsomt!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg var det i begynnelsen, men nå har det avtatt noe (7+3 uker i dag). Jeg er også livredd for å gå opp like mye som sist... Gikk opp 34.5kg.... Og er overvektig fra før.. Så jeg prøver virkelig å være forsiktig ja, og ikke gi etter for lystene.. Er jo ikke akkurat lett å kontrollere vekten i sv skapet selv heller.. Men må jo bare prøve å leve sundt uten å slanke seg.

Masse lykke til!

  • 3 uker senere...
Skrevet

haha, jeg kjenner meg sååå igjen! sulten støtt! jeg gikk opp 20 kg sist, ser for meg at det blir det samme igjen. er vel ikke sunt å gå sulten heller??

Skrevet

Har ikke merket noe før nå på det siste. Spiser opp alt på tallerken -uansett hvor mye det er :-)

 

Det har jeg ikke pleid å kunne før :-P

 

(Er 6+6)

Skrevet

huff å huff så skummelt dette er! jeg har gått mye ned i vekt, men gått opp noe igjen før jeg ble gravid. Får oppfølging av lege og div pga vekten, men nå den siste uken har jeg vært umettelig!! Dette gjør meg veldig nervøs. Jeg har ikke gått opp i vekt enda men føler meg veldig stor og oppbåst rundt magen :( vil ikke gå så mye opp.

jeg er 9+4.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...