Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

er det søtt eller litt harry? mannen liker det godt da

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg liker Stine, veldig vanlig, men ikke så vanlig nå om dagen og det er jo positivt. Stine er et godt navn, liker Kristine enda bedre.

Skrevet

Kjedelig og intetsigende for min del

Skrevet

eller egentlig så liker jeg Stine bedre enn Kristine hehe..

 

Hilsen vinglepetter

Skrevet

Stine er fint syns jeg. Og ikke så vanlig på dagens generasjon.

Skrevet

Stine er koselig! Og det oppfyller i alle fall ingen av kriteriene til å være harry, så det er langt ifra det! Stine er et ordentlig, fint navn. :) Heia Stine!

Skrevet

Jeg synes det er skikkelig søtt! Og ikke så vanlig i dag heller..... :)

Skrevet

Det er overhodet ikke harry. Litt søtt kanskje, men på en grei måte :-)

Skrevet

Kanskje det ikke var så dumt, nei. Hjelper også at de som jeg kjenner som heter Stine er koslige jenter:)

Skrevet

Overrasket over hvor mange som faktisk liker Stine. Selv synes jeg det er et utrolig smakløst navn. intetsigende og kjedelig, og ikke noe fint. Føler det er litt "gått ut på dato" på en måte, og ikke klar for at det skal komme igjen. Litt sånn som Renate og Monica.

Gjest Hercule Poirot
Skrevet

Stine er fint, tidløst, kler både barn og voksen.

 

 

Skrevet

Jeg liker veldig godt navnet Stine, det passer til alle aldre og det er et positivt ladet navn. Ikke harry etter min mening.

Skrevet

Veldig rart å lese om mitt eget navn! hehe! Så lenge jeg har vært her inne så er aldri dette navnet nevnt faktisk! Sånn sett så risikerer du vel neppe at jenta di får mange navnesøstre i barnehagen og på skolen.

 

Jeg skal ikke uttale meg om jeg syns det er fint eller ikke, men jeg har aldri følt - eller opplevd - at jeg bærer et navn som er harry, ei heller for søtt. Men det er jo en subjektiv opplevelse da (som alt annet når det gjelder navn....).

 

Lykke til med valget!

Skrevet

Jeg syns Stine er et søtt navn:)

ikke så mange som får det navnet nå om dagen heller, så dere slipper nok mange navnesøstre i barnehage/skole.

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...