Gå til innhold

Vondt i magen


Mamma til ida + lillebror

Anbefalte innlegg

Hei jenter,

Jeg er i uke 28 nå, og har slite mye med vonde kynnere og murringer siden uke 22. I går hadde jeg kraftig mensmurring på kvelden (det var direkte vondt, ikke bare ubehagelig lenger.) Etter en drøy time gav det verste seg.

 

Ut over kvelden fikk jeg vondt i magen.Stikking særlig på den høyre siden. Jeg ka ikke puste inn uten å merke at det stikker i hele magen. Dette fortsatte utover natten, hvor jeg flere ganger våknet av smerte.

 

Jeg kjenner liv i magen ofte, men syntes likevel dette er litt ubehagelig.

 

Har noen opplevd noe lignende, og kan dele sine erfaringer.

 

Ringer selvfølgelig føden hvis det bllir verre eller ikke gir seg, men er alene med datteren på 3 år i helgen, uten mulighet for barnevakt.

 

Takk for hjelp!

 

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143682647-vondt-i-magen/
Del på andre sider

Fortsetter under...

hei

har det akkurat på samme måte som deg. ringte legen og blei sendt på føden for di blei engstlige for at noe skulle være på gang. men alt var heldigvis bra. men fikk beskjed om å ta det med ro.

 

men ville vel anbefale deg å ringe føden for å bli litt tryggere selv.

 

 

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143682647-vondt-i-magen/#findComment-143684807
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...