Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva gjør dere andre med eldre/store babyer, når babyen vokser ut av badebalja, når dere ikke har badekar? Sitter de i en bitteliten balje til de er store nok til å dusje eller finnes det større "baljer" eller har dere andre løsninger? :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi kjøpte en kjempebalje til våre. Den setter vi i dusjen. I den badet ettåringen og treåringen sammen. Det ble ikke så veldig mye plass da, men de koste seg storveis. Den blir også brukt til klesbalje:)

Skrevet

Hvor fikk du tak i en slik balje? Og evt pris? Og er det propp på den eller får du til å helle det ut i dusjen?

Skrevet

Etter at vi var i badebasseng har lillemann vært så vilter i balja at jeg har gått over til å dusje ham. Da sitter han/krabber på gulvet i dusjen og leker med dusjhodet mens jeg vasker ham.

Skrevet

Veit at du får kjøpt en rimelig stor balje (med propp i bunnen) til 300 kr (tror jeg) på europris hvertfall :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...