Anonym bruker Skrevet 8. oktober 2011 #1 Skrevet 8. oktober 2011 Jeg må fortsatt ha sikring på alt av skap. Han river ut det som går, peller og utforsker enda. Tar penner og tegner der det går an. Han gjør vanvittig mye hele tiden og jeg kan enda ikke gå i dusjen uten å komme ut til et helvetes kaos. Hele stuen er ødelagt av diverse påfunn. Andre som har det sånn?
Anonym bruker Skrevet 8. oktober 2011 #2 Skrevet 8. oktober 2011 Jepp, og her er han snart 3. Det er litt frustrerende i grunn. Hadde en periode for noen mnd siden(rett etter han ble storebror) at vi ikke kunne snu ryggen til, for han fant de utroligste ting å "pøble" med. Da hadde jeg hjertet i halsen hver gang jeg ikke såg hva han drev med, var nemlig veldig utspekulert og fant på ting mens jeg ammet eller var på badet og stelte babyen.
AlmaN Skrevet 21. oktober 2011 #3 Skrevet 21. oktober 2011 Min på snart tre år er ganske flink til å ikke rote, han tegner ikke på ting lenger f.eks. Men jeg stoler ikke på han for det forlater han ikke mange minuttene, helst skal jeg se han mesteparten av tiden. Å gå i dusjen med han i et annet rom ville jeg ikke gjort.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå