Gå til innhold

Klostergarasjen i Bergen


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Ja, selvsagt, taket glemte jeg å tenke på.

 

Synd at den er full da :( Er syk og skal til en lege som har kontor sånn ca 20 meter fra ene oppgangen i Klostergarasjen, så hadde vært herlig å parkere der. Skal være der rundt 10.40, tror du det er fullt da?

 

Takk for svar! HI

Evt kan du prøve Europark(el heter det Citypark?) i Markeveien. Tror ikke der bruker å være helt fullt på dagtid.

Har ikke parkert der så mye selv, men har gått forbi en del og har da sett på tavlen at den viser mange ledige plasser.

Annonse

Ofte fullt der... pga noen brannregler, så er ikke den helt åpen. For når man først kommer seg inn (da står det 2 ledige på skiltet utenfor), så er det gjerne 150 ledige inne i anlegget.

Men folk kjører inn og ut hele tiden, så hvis du beregner 15 min ekstra, så kan du stå utenfor og vente til bommen åpner. Det er en sidelomme på veien dit som er egnet å vente i.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...