LoveInMyTummy Skrevet 3. oktober 2011 #1 Skrevet 3. oktober 2011 Er det noen som kan anbefale en nettbutikk hvor de selger høstdresser til barn i barnehagen? Finner bare vintwrdresser i butikkene der jeg bor.
fjellgeita♀09 ♂10baby14 Skrevet 3. oktober 2011 #3 Skrevet 3. oktober 2011 sjekk shoppemamma.no Der har de lagt ut mange linker til nettbutikker som selger klær til barn, spesielt uteklær. De har også laget en liste med merker som f.eks Reima osv..
Cruella De Vil Skrevet 4. oktober 2011 #4 Skrevet 4. oktober 2011 Hei, bare et lite tips: Hvis du finner vinterdresser med avtagbart fôr, kan du bruke disse som både vår/høstdress (uten fôr) og som vinterdress (med fôr). Vi kjøpte en brukt trolldress på Finn til sønnen vår som er 2 år nå, og den har vi brukt som høst- og vårdress i barnehagen og som reservedress hjemme.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå