Et nytt eplefrø <3 Skrevet 1. oktober 2011 #1 Skrevet 1. oktober 2011 Negativ hcg i blod etter en uke etter EL( kan ha vært litt tidlig.) Og hadde vel slått fra håpet for denne pp. Men i kveld, nå 7-8 dager etter EL, har jeg skikkelig stikkinger og murringer, trykk og ubehag i underlivet, samt høyre eggstokk? Noen som har noe kjennskap til slike graviditets-symptomer/ PMS symptomer?
Hali Skrevet 1. oktober 2011 #2 Skrevet 1. oktober 2011 Det samme skjer hos meg òg ikveld. Men det kan være pms symptomer hos meg.
Et nytt eplefrø <3 Skrevet 1. oktober 2011 Forfatter #3 Skrevet 1. oktober 2011 Det kan det jo fint være hos meg også Hali. Men det er liksom så påfallende.. Begynte i ettermiddag. Åhh, tenk om vi ikke lider av PMS... <3 Når tenker du å teste? Tenker jeg venter en uke til jeg altså, så er jeg sikker som banken, nå er jeg bare et enenste stort spørsmålstegn, ett utålmodig ett. ;-)
cindy85 Skrevet 1. oktober 2011 #4 Skrevet 1. oktober 2011 Kan være graviditet dette, testene slår ofte ut negativt etter så kort tid etter unnfangelse vent 1 uke til og test igjen. Akkurat dette skjedde med meg symptomene kom før positiv test. Vet at det er vanskelig å vente man vil helst teste med en gang:)
Hali Skrevet 1. oktober 2011 #5 Skrevet 1. oktober 2011 Eplefrø: Jeg har lyst å teste men samtidig ikke. Så jeg (tror) velger å vente til ikm dagen. Har ikke lyst å bli skuffa liksom... Men herregud, ventetiden er så lang!!
Et nytt eplefrø <3 Skrevet 1. oktober 2011 Forfatter #6 Skrevet 1. oktober 2011 Cindy; Godt å høre. ;-) We like!! Hali: Vent du snupp, så er du helt sikker..Lang sier du? Den uka her har føltes som en mnd....Jeg vet hva du går igjennom, kan man si. ;-) hehe. Åhh, håper så veldig vi kan leie hender inn i 1.trimester!!!! jippi!
Hali Skrevet 1. oktober 2011 #7 Skrevet 1. oktober 2011 Håper vi er heldig ja Ventetiden er så utrolig lang!!
Ming82 Skrevet 1. oktober 2011 #8 Skrevet 1. oktober 2011 Hei jenter Jeg har også murringer og stikking, dette er tredje dagen med dette her. Jeg er nå 11dpo, tok en test i dag og den var negativ Jeg har ikm den 6., kan hende det er litt tidlig å teste seg. Håper vi er heldige jeg også
Lykke X 4 Skrevet 1. oktober 2011 #9 Skrevet 1. oktober 2011 Hadde alle disse symptomene forrige mnd. Men var ikke gravid. Tror man gjerne kanskje kjenner litt ekstra etter når man håper på å være gravid. Det beste er kanskje å prøve å la være å gjøre det, så slipper man å bli så skuffet...
♥Snart min tur?♥ Skrevet 1. oktober 2011 #11 Skrevet 1. oktober 2011 Det kan være alt eller ingenting... Det beste er å ikke tro noe, så slipper man å bli så skuffa:( Er i 12 pp nå og alt er som det skal... Venter kun på blodprøvetestene mine... Mulig lavt stoffskifte?
Lykke X 4 Skrevet 1. oktober 2011 #12 Skrevet 1. oktober 2011 I know Hali Men det er lurt å prøve å tenke litt sånn selv om det kan være utrolig vanskelig. Symptomer kan jo være så forskjellige fra svangerskap til svangerskap. Med nummer to bare visste jeg at jeg var gravid, med nummer tre hadde jeg ingen symptomer. Og PMS kan jo lett forveksles med graviditetssymptomer
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå