Gå til innhold

Noen som har fosterlyd-bamsen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er den så bra som ryktet sier? :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi har den. Det var ikke en mirakelkur, men hun roer seg mye lettere med den på enn uten. Bruker den fortsatt nå når hun er 8 mnd, men da med bølgelyder istedenfor.

Skrevet

Jeg har brukt en white noise app (gratis) på mobilen med regn, vind osv Funket bra for å roe henne ned.. sluttet etterhvert å bruke den fordi hun skreik høyre enn lyden. Men det var sånn vi fikk henne til å roe seg i vogna inne når vi holdt på å venne henne av med bæreselen :) Så når hun skreik når vi la henne ned brukte vi den til å roe henne nedi i vogna slik at vi ikke skule trenge å ta henne opp hele tiden.. Og om nettene når hun ikke ville sove, så trykket jeg på sånn "regn på bilrute" som var søvndyssende for både henne og meg :) verdt å prøve synes jeg :)

Gjest Madolyn
Skrevet

Oi oi, for en kjempegod idè! Men er det egentlig bra å ha mobilen så nær barnet? Eller er lydene så høye at man kan ha mobilen et stykke unna?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...