Anonym bruker Skrevet 29. september 2011 #1 Skrevet 29. september 2011 De dreper og spiser mus og fugler, aller helst etter å ha "lekt" og plaget dem halvt til døde, de slikker seg i baken, de pisser og driter over alt og er det en dør som står på gløtt kan du være sikker på at de vandrer inn hvor som helst! Hvordan noen kan ha de som kjæledyr er over min fatteevne! De lar disse skitne dyrene gå på kjøkkenbord og benker, ligge i senga og slikke (!!!) seg i ansiktet - med samme tunga som de slikker seg i baken med! Jeg ser jo at kattunger er søte, men det varer dessverre så altfor kort - de blir store og stygge før man vet ordet av det. Her i boligfeltet kryr det av katter, det fødes kull etter kull og på nærbutikken henger det alltid lapper hvor kattunger gis bort - til hvem som helst. Det nærmer seg dyreplageri når man ikke regulerer kattens evne til å formere seg - og for et leven de lager når de har seg! Det høres jo ut som en baby i ytterste pine!!!
Anonym bruker Skrevet 29. september 2011 #2 Skrevet 29. september 2011 Jeg syns katter er nydelige dyr
Anonym bruker Skrevet 29. september 2011 #3 Skrevet 29. september 2011 Elsker katter. Har ikkje daua ta bakterie floraen som du himta på.
Anonym bruker Skrevet 29. september 2011 #4 Skrevet 29. september 2011 Helt enig, HI - men jeg diskriminerer ikke, jeg synes alle dyr er ekle.
Anonym bruker Skrevet 29. september 2011 #5 Skrevet 29. september 2011 Det er vel ikke værre at hvem som helst kan skaffe seg katt enn at hvm som helst kan skaffe seg barn. Mennesker er det i hvertfall nok av på jorda.
Anonym bruker Skrevet 29. september 2011 #6 Skrevet 29. september 2011 Du er jo ikke helt god Hi!! Jeg har ikke ord for det. At katter fanger mus og fugl ligg jo i naturen!!! Dem er jo ikke stygge fordi. Klart dem har en del bakterier siden dem er borti mye rart og eieren kan ikke kontrollere det. Skal ikke la seg slikke av dem i ansiktet. Men dem er ikke stgg eller ekkel! Nydelige dyr. Jeg har både hund og katter. Vil ikke leve uten!
Anonym bruker Skrevet 29. september 2011 #7 Skrevet 29. september 2011 Mennesker er ekle dyr! Spesielt du HI! Katter er svært renslige dyr. De er jegere og rovdyr, ergo tar de byttedyr! OG det er virkelig ikke alle som har katten på bordet...
Anonym bruker Skrevet 29. september 2011 #8 Skrevet 29. september 2011 Fyyy 15.44 huff trasig at det finnes sånne folk som deg. Æsj jeg synes du er ekkel og sånne som tenker som deg!! Æsj!
Anonym bruker Skrevet 29. september 2011 #9 Skrevet 29. september 2011 Ja, det er virkelig trasig, gitt. Too bad I don`t care.....
Anonym bruker Skrevet 29. september 2011 #11 Skrevet 29. september 2011 Du... er spesiell, du. Ikke på den gode måten.
Anonym bruker Skrevet 29. september 2011 #12 Skrevet 29. september 2011 Jeg liker heller ikke katter =/
Anonym bruker Skrevet 29. september 2011 #13 Skrevet 29. september 2011 Mennesker er også dyr da... Syns det å mislike dyr vitner om mangel på personlig utvikling og empati.
Anonym bruker Skrevet 29. september 2011 #14 Skrevet 29. september 2011 Haha, slitsomt å gå gjennom livet og være så prippen som deg hi. Jeg elsker selv katter og har flere selv. De er til stor glede for hele familien! Katter tisser og bæsjer ikke over alt, de er faktisk ganske fine på det og gjør fra seg steder der de kan grave over etterpå. I motsetning til hunder som bæsjer der de tilfeldigvis står når de må bæsje uansett hvor det måtte være. (Uten at jeg av den grunn har noe i mot hunder heller). Mulig dette er en brannfakkel, men min oppfatning er at folk som ikke liker katter generelt er mindre sympatiske. Mulig du er unntaket, HI, men blant alle de jeg kjenner som ikke liker katter (eller dyr generelt) er dette en sannhet uten unntak.
Anonym bruker Skrevet 29. september 2011 #15 Skrevet 29. september 2011 Jeg er helt enig med HI,katter er motbydelige og ekle dyr!
bitthen Skrevet 29. september 2011 #16 Skrevet 29. september 2011 Det får du jo bare synes, Hi. Men husk på at disse ekle dyra som du sier faktisk tar livet av enda eklere dyr og holder huset rent for mus etc. Heller pus enn mus. Forøvrig håper og ber jeg om at huset ditt fylles av mus nå til høsten, Hi
prebs Skrevet 29. september 2011 #17 Skrevet 29. september 2011 Elsker katter! Min lille pusegutt både går på bordet (med og uten lov) og slikker meg i ansiktet når han ligger på hodeputen min. Og... tamtaram - jeg lever ennå og er aldri syk, gitt. Tenk det, Hedda! Enkelte bør lære seg litt om smitte. (Du skal få slippe å besøke meg, ja.)
Anonym bruker Skrevet 29. september 2011 #18 Skrevet 29. september 2011 Jøss, her var det mange saklige svar ja:) Tydelig at katteelskerene føler seg tråkka på. Hvorfor så i forsvar? Jeg gir bare uttrykk for min egen mening, jeg forlanger ikke at andre skal være enig med meg. Jeg kunne aldri tenke å være slem mot et dyr, uansett om jeg liker dem eller ikke, men jeg blir provosert over katteeiere som behandler katten som et barn. Som en skrev over her, de er rovdyr, dvs at det ikke er naturlig for dem å bo i hus, sove i "menneskeseng" og spise mat fra eierens munn (ææææsssjjjj). Og katter gjør fra seg på steder de kan grave over ekskrementene sine -det er helt riktig - f.eks. barnas sandkasse eller mitt blomsterbed. Når en familie har katt, påtvinger de naboene sine dyret også - da en katt går der den vil og ikke lar seg dressere til å kun gjøre fra seg i egen hage - eller er det kanskje det som er vitsen? At dere selv får "kosen" og overlater oppryddinga til naboen? Sjarmerende trekk;) Og å la en katt slikke seg i ansiktet eller hender - med samme tunge den spiser dyr og slikker seg i ræva med - er for meg helt ufattelig ekkelt! Det er ikke alt man bør gjøre selv om man ikke dør av det, skjønner du! Hi
Anonym bruker Skrevet 29. september 2011 #19 Skrevet 29. september 2011 Jeg er langt på vei enig med HI, jeg. Jeg har svært liten sans for katter. Katter er pene og flotte dyr, men det er en haug av egenskapene hos en katt jeg ikke liker, OG en del av egenskapene hos mange, jeg sier ikke alle, men mange katteeiere. Jeg hater katter i boligfelt. Det er ikke EN katt som skiter hjemme, de skiter i blomsterbed og sandkasser hos naboene, og hvorfor i HE****E skal jeg måtte finne meg i nabokattenes dritt? Jeg har også svært så lite til overs for at katteeiere regelrett driter i kastrering av katter. Det er rett og slett så innmari mange katter for mye i verden.
Anonym bruker Skrevet 29. september 2011 #20 Skrevet 29. september 2011 Når du legger ut din meining så må du tåle at andre sier sin. Det er ikkje berre katte elskere som føler seg tråkka på. Det er ikkje berre katter som er slik. Takk for at katten kvitter oss for mangen mus og etc. Det kan du HI takke for ellers hadde vi slitt med mus, rotter og etc.
Anonym bruker Skrevet 29. september 2011 #21 Skrevet 29. september 2011 Museargumentet kan du dra lenger ut på landet med, 21:09, mus kan man ta knekken på med andre midler og på mer humant vis enn de som sier mjau.
Anonym bruker Skrevet 29. september 2011 #22 Skrevet 29. september 2011 Skal si til katta i gata at du må huske at det finnes MIDLER som ordner detta. 21:13 Det er det samme uten katt florererer midler som du vil ha. Letter tilgjengelig en du tror da.
Anonym bruker Skrevet 29. september 2011 #24 Skrevet 29. september 2011 Snakk om og ha det inn med grautskei el teskei.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå