shalin Skrevet 26. september 2011 #1 Skrevet 26. september 2011 Hei:-) Hadde vært litt hyggelig å sett hvem dere var,så kanskje vi kunne "møtes" på facebook eller msn? hvis noen har lyst til det? Er kanskje ikke alle som vil det,men hadde vært koselig iallefall :-) Hvis det er sånn at noen ikke vil legge ut fullt navn kan vi jo sende hverandre PM f.eks? bare et forslag dette her:-)
Soon to be mum Skrevet 26. september 2011 #2 Skrevet 26. september 2011 Hva med å lage en lukket gruppe på Facebook, slik at bare de som er medlem kan se hva som foregår der? Så kan de som vil søke medlemskap der? =) Kanskje ha et "nøytralt" navn også, som ikke assosieres med BIM/DIB eller IVF, siden noen ikke ønsker at folk skal vite at de henger her inne og heller ikke ønsker at alle skal vite at de holder på med IVF-forsøk. Hvis du lager den feks, så kan du legge ut navnet på gruppen her, og så kan de som vil søke om medlemsskap...?
shalin Skrevet 26. september 2011 Forfatter #3 Skrevet 26. september 2011 Ja det hørtes lurt ut,men hvordan lager man det da?? er ikke veldig sterk på sånt altså ;-)
trulte-74 Skrevet 26. september 2011 #4 Skrevet 26. september 2011 Lukket facebook-gruppe hørtes bra ut! Jeg er med på den :-) Da kan jo ingen andre gå inn der for å snoke...
TanteTroll Skrevet 26. september 2011 #5 Skrevet 26. september 2011 Baklager, men siden dere faktisk kan være naboene mine, så kommer jeg ikke til å melde meg inn før jeg evt blir gravid. (så håper jeg kan melde meg inn fort) Jeg svarte det samme da det var en tilsvarende forespørsel her for en stund siden. Send meg gjerne pm da:-)
shalin Skrevet 27. september 2011 Forfatter #6 Skrevet 27. september 2011 Ja men hvordan oppretter man en sånn lukket gruppe da tro?? Noen som vet? prøvde meg litt igår,men det gikk heller dårlig ;-)
dincene Skrevet 27. september 2011 #7 Skrevet 27. september 2011 "opprett en gruppe" fra sidemenyet. Og etterpå er det bare å sette sånne innstillingene som man øsnker - åpen gruppe eller lukket gruppe osv...
shalin Skrevet 27. september 2011 Forfatter #8 Skrevet 27. september 2011 Der man kan opprette et arrangement?? er ikke den største facebook brukeren. Hvis noen vet så må dere bare opprette:-)
dincene Skrevet 27. september 2011 #9 Skrevet 27. september 2011 shalin, på venstre side av sida (facebooksida) er det flere meny linker som "meldinger", "bilder" ....rett under bildet ditt. Der er det også en som heter "opprett en gruppe", klikker du på den så er det bare å gjøre det som kommer opp i boksen
shalin Skrevet 27. september 2011 Forfatter #10 Skrevet 27. september 2011 Åh der ja!! Takk takk,da skal jeg se på det etter jobb:-)
shalin Skrevet 27. september 2011 Forfatter #11 Skrevet 27. september 2011 ..problemet er at jeg må velge iallefall 1 til å ha i gruppa for å lagre den,og jeg får ikke lagt meg selv der..Hvis noen vil legge meg til så jeg kan få lagt til en så send meg gjærne en PM,så får vi den igang,det ser ut som om vi må være venner for å kunne komme sammen i den gruppa.
Fighter`n Skrevet 27. september 2011 #12 Skrevet 27. september 2011 Hei Shalin Flotte tiltak du har! Har du klart å opprette denne FB-gruppen nå,eller trenger du en venn ennå?
trulte-74 Skrevet 27. september 2011 #13 Skrevet 27. september 2011 Har sendt deg en pm Shalin, om du trenger en venn :-)
shalin Skrevet 27. september 2011 Forfatter #14 Skrevet 27. september 2011 Da har jeg lagt til ei,så da får jeg se om jeg får dette til da;-) Men virker som om det er sånn at vi må være venner først,og så kan vi samles i den gruppa,og være helt for oss selv:-)
shalin Skrevet 28. september 2011 Forfatter #15 Skrevet 28. september 2011 Da er gruppen opprettet,den heter små engler,men tror det er sånn at vi må være venner for å kunne komme inn der,men bare prøv:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå