♥ Mammaen til lillegutt ♥ Skrevet 20. september 2011 #1 Skrevet 20. september 2011 Ettersom vognen vår ikke kan brukes sammen med bilsetet, har vi allerede nå tenkt å kjøpe en reisetrille med bilstoladapter. Tror det kan være praktisk når man bare skal en kjapp tur inn i butikken. Har funnet ut at Quinny Zapp og Quinny Zapp Xtra har adapter, men jeg liker ikke helt designet på vognen, så skulle gjerne hatt flere alternativer. Noen som har tips?
♥tosmåtroll♥ Skrevet 20. september 2011 #2 Skrevet 20. september 2011 Bugaboo bee:-) kanonbra trille som kan legges helt flatt og snues begge veier slik du ksn få baby mot deg! Kjempefornøyd med min!!
♥ Mammaen til lillegutt ♥ Skrevet 21. september 2011 Forfatter #3 Skrevet 21. september 2011 Takk for tipset! Den var kjempefin, men litt i dyreste laget til reisetrille å være.
Påanigen :) Skrevet 21. september 2011 #4 Skrevet 21. september 2011 Jeg har denne, og er kjempefornøyd. Den er lett og trille og tar liten plass, er mye billigere enn de andre og har vind- og regntrekk + reiseveske inkludert i prisen. http://www.babyshop.no/vogner/paraplytrille/fusion_plus
♥ Mammaen til lillegutt ♥ Skrevet 22. september 2011 Forfatter #5 Skrevet 22. september 2011 Dersom det er andre som også lurer på dette, så spurte jeg hos Barnas Hus, og de sa at disse også kunne brukes med Maxi Cosi: http://www.barnashus.no/nettbutikk/detaljer/barnevogner/zero2four-breeze-sort.html http://www.barnashus.no/nettbutikk/detaljer/barnevogner/reisetriller/babyjogger-city-mini-4-hjul.html Men tror jeg likte den fra Baby Shop bedre, så jeg får dra og se på den en dag!
Dahleramp1981 Skrevet 22. september 2011 #6 Skrevet 22. september 2011 Jeg har titanium baby breeze. kjøpte den for en billig penge på finn. Den er litt lav, men veldig lett og blir LITEN sammenslått. Den har full liggestilling i ryggen. Adaptere følger med når du kjøper den.
katta76.med 2 store og 2 små. Skrevet 23. september 2011 #7 Skrevet 23. september 2011 Søk på loola trille. Den er superbra og er å tilbud til 1990. Den koster vanligvis 4000 og kan brukes begge veier:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå