lykkeliten1 Skrevet 19. september 2011 #1 Skrevet 19. september 2011 Jeg jobber i turnus og til tider litt på natt. Nå er jeg 5 uker på vei og innen jeg er i 12. uke har jeg 9 nattevakter. 3 stk i slengen. Hva tror dere om det? Tror dere det er skadelig?
magica78 Skrevet 20. september 2011 #2 Skrevet 20. september 2011 hei, hvis du er vant til å jobbe på natta og ikke reagerer dårlig på det fra før så går det sikkert fint, men etterhvert ville jeg nok prøvd å bytte de vekk. Du blir vel ekstra sliten av å jobbe natt? jeg hadde ikke orket det, men jeg takler ikke nattevakter i det hele tatt da:) tror ikke ting vi er vant til er farlig, men om du merker du blir veldig sliten/uvel av nattevakter ville jeg byttet de vekk.
lykkeliten1 Skrevet 20. september 2011 Forfatter #3 Skrevet 20. september 2011 Takk for et fint innspill. Blir jo selvfølgelig mer sliten av å jobbe natt, selv om jeg får sove godt på dagen etter. Jeg får vel bare føle meg litt frem, hva jeg gjør videre.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå