Gjest Gurimamma Skrevet 19. september 2011 #1 Skrevet 19. september 2011 Hei, nå nærmer det seg termin med stormskritt og jeg er superutålmodig! På lørdag ble jeg sendt på sykehus med mulig vannavgang, men neh... Krona på verket var at livmortappen var ikke mindre enn 3 cm og ingen tegn til fremgang. I dag var jeg på kontroll hos jordmor og hun fant 1 cm åpning O`lykke! Ny tur til sykehuset for å sjekke vannavgang, men neh.. fortsatt ikke annet en tynnvæske med blod i. Vet det er tidlig å vente så veldig på lillegutt enda, men det begynner å bli tungt og slitsomt å gå slik, så nyheten om litt åpning var som balsam for ørene mine Måtte bare dele dette med dere andre som også vagger rundt og venter på deres små mirakler.
1+1+1 Skrevet 19. september 2011 #2 Skrevet 19. september 2011 så bra at du har åpning!! det er jo en good start:) hva var det med "vannet" da? utflod? Går å er litt nervøs for at vannet skal gå jeg skjønner du, skal ta KS om 4 uker og kan ikke føde... så her håper jeg at det IKKE er noe på gang, hehe:) Og fikk to dråper med lyserosa blod i gå kveld..:S
Gjest Gurimamma Skrevet 19. september 2011 #3 Skrevet 19. september 2011 Oj da håper jeg virkelig ikke det er tegn på vannavgang for deg! Det ser ut som det er tynn utflod med blod (rosa) i, og det var visst veldig vanlig mot slutten pga sårbare slimhinner. Hørtes ikke ut som det var noen umiddelbare fare for at vannet skulle gå her, så da får vi håpe at det er det samme for deg Spennende tider er det i hvertfall!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå