frk86 Skrevet 5. september 2011 #1 Skrevet 5. september 2011 Jeg venter på time til samtale på sykehuset for å få keisersnitt.Har termin 12.januar. Lurerpå om det er noen andre som også venter på time, eller har fått dato alt?
GuttNr.2 Skrevet 5. september 2011 #2 Skrevet 5. september 2011 Jeg fikk time til samtale når jeg var på UL, og fikk beskjed om å finne en dato jeg ønsket som bursdag til den lille! Jeg har termin 28. januar, og regner med at det blir KS den 19. januar.
Anonym bruker Skrevet 15. september 2011 #3 Skrevet 15. september 2011 Har fått innvilget snitt i januar, men fikk beskjed om at jeg ikke fikk datoen før nærmere termin siden de måtte se ann hvilke datoer de hadde størst kapasitet..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå