Gjest <3gutt11&?2012+engler<3 Skrevet 5. september 2011 #1 Skrevet 5. september 2011 Fikk 1,5 uke med et herlig opphold i "skiten", men i går og i dag er den tilbake I går var det bare enkel kvalme, denne dagen er det med oppkast Og jeg som enderlig så litt oppgang i vekta igjen.. Håper det snart går over ja!
Happy H Skrevet 5. september 2011 #2 Skrevet 5. september 2011 Usj for noke drit! Stakkar deg!!!! Håpe d gir seg snart! Eg e 13 uker og kvalm konstant. Spyr ikkje men sku ønske eg gjorde d bare for å lette på trykket innimellom. Blir jo så slitn av d!
Gjest <3gutt11&?2012+engler<3 Skrevet 5. september 2011 #3 Skrevet 5. september 2011 Er selv 13+3 i dag.. Gikk ned 9 kg første 3 måndene, så var det enderlig så det roet seg.. Og jeg tok gleden på forskudd. Løpt hele dagen i dag og kastet opp ren magesyre :-/ får maten halvveis i spiserøret, så kommer det i retur :-/
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå