Gå til innhold

Går bare og smiler jeg :o) Flere fornøyde damer her?? :o)


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Ja!:-)

Jeg er 10 uker i dag i følge mens termin og 9+3 i følge ul, og jeg bare smiler:-) gleder meg så masse til de magiske 12:-) men tror ikke jeg klarer å puste helt ut før uke 13-14:-)

Men da jeg så det bankende hjertet og den lille sprellende bebisen min var jeg overbevist om at dette skal gå bra:-)

Jeg er kjempe glad om dagen! Det kjennes helt anderledes ut denne graviditeten enn forrige visitt her i sommer:) Puster ikke helt ut enda, men om et par dager er jeg lenger enn jeg ble forrige gang og har virkeli trua på at dette skal gå bra:) Helt utrolig i grunn, har i mange år prøvd å bli gravid, og denne sommeren har jeg blitt gravid 2 ganger rett etter hverandre! Det er fantastisk det! Gleder meg til vår første baby kommer i april:)

Helt utrolig flott å høre hvor fort du kom deg inn hit igjen viervindens! Fulgte med deg i marsklubben for du lå jo noen dager foran meg.. Får virkelig håpe det går bedre for deg denne gangen :o)

 

Har jo en indre frykt hele tiden jeg også, vil vel ha det til jeg sitter med en liten bebis i armene.. Men allikevel.. Dagene går.... Ingen blødninger og ingen direkte skremmende smerter.. også bekkenløsningen da! Hehe... Kan knapt gå og er bare 11+3! Men allikevel så føler jeg at jeg må smile :o) Det kommer hele tiden en påminnelse om at jeg er gravid og selv om det er et kvalmt eller vondt tegn så er det allikevel et såååå godt tegn!! Gleder meg så veldig til den lille begynner å sparke.. Da er det så mye lettere å følge med selv på om alt er bra der inne :o)

 

*stoooooort gliiiiiiiiiiis*

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...