Gå til innhold

fomle med to prinsesser! :)


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Hei føler baby / graviditet på våren jeg? Har du prøvd lenge? Jeg føler mars er en bra mnd... Men er veldig usikker på deg derfor seint svar, kan prøve igjen siden, men vil du se på meg? Hva er i magen? Får du opp noe ang fødselen? Sist tok det bare en og en halv time og hun kom tre uker før... Er litt bekymret for styrtfødsel... Klem, og spør meg igjen i morgen eller noe

Prøvde litt over et år med første :) men vi har ikke gått igang med noen prøving på nestemann helt enda,ville bare se når du såg graviditet på meg igjen og om du fikk opp litt andre ting :)

 

Når er du født? skriv en pm til meg om du ikke vil skrive det her. får opp litt mer da føler jeg ;)

Kjønn på barnet..da får jeg opp gutt, helt klokkeklart :)

Tror du føder to uker før termin. Er ikke så veldig flink på fødsler og sånt, men skal prøve. Ta det med en klype salt da ;) hehe. Får opp at det vil gå fort i den forstand, MEN ingen styrtfødsel, du vil få tid til å kjenne på smerten for å si det sånn da :)

 

Beklager for at jeg ikke kan gi helt klare svar på alt.

Ønsker deg masse lykke til :)

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...