lullaby Skrevet 28. august 2011 #1 Skrevet 28. august 2011 Jeg føler at jeg går mye rundt og er sur og kanskje litt lei meg. Og så får jeg egentlig litt dårlig samvittighet for det. Stakkars samboeren, jeg er sikkert ikke enkel å leve med for tiden...Er det flere med humørsvingninger?
camillah 2 små Skrevet 29. august 2011 #2 Skrevet 29. august 2011 Jepp. Det svinger, kanskje ikke så mye som i forrige svangerskap, men det svinger absolutt.
3 i vannet:) Skrevet 29. august 2011 #3 Skrevet 29. august 2011 Jeg har ikke skjønt helt hvorfor jeg har vært så negativ og sint i helgen som var, men nå skjønner jeg det! Testet positivt idag:))))
iMilla Skrevet 30. august 2011 #4 Skrevet 30. august 2011 Ja, jeg måtte be en kollega om unnskyldning forrige uke for at jeg hadde vært så sur på jobben. Og snakket i lunsjen om at jeg hadde en litt gretten-uke. Hehe, fredagen fant jeg ut at jeg var gravid, så jeg velger å "skylde" på det. Tok meg selv i å bli kjempeirritert i dag igjen, så føler jeg må passe meg så jeg ikke tråkker folk virkelig på tærne i denne perioden!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå