Anonym bruker Skrevet 28. august 2011 #1 Skrevet 28. august 2011 Jeg har egentlig tykt fint hår, men etter jeg fikk pcos så har det blitt veldig tynt.. Andre som har samme problem? Hva kan hjelpe?
M79+♂08♥+♂12♥ Skrevet 29. august 2011 #2 Skrevet 29. august 2011 Ja jeg har mistet noe SINNSYKT med hår.... Synes det er kommet seg veldig etter jeg begynte på ketolyse kur... I tillegg er det begynt å skinne. Noe jeg aldri tidligere har syntes at det gjør..
Anonym bruker Skrevet 3. september 2011 #3 Skrevet 3. september 2011 Jeg har mest sannsynlig ikke PCOS, men en hormonell ubalanse som gir akkurat de samme problemene. Har noe cyster på eggstokkene, økt hårvekst og har mistet mye hår. Jeg har normalt testosteronnivå, men sannsynligvis er det økt i forhold til det som er vanlig for meg, og jeg er gjerne overfølsom for testosteron. Det som hjalp meg, jeg mistet knyttnever med hår hver gang jeg vasket det, var p-pillen diane. Nå går jeg fast på diane, og håravfallet har stoppet helt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå