Chantey Skrevet 25. august 2011 #1 Skrevet 25. august 2011 Hei. Jeg har en liten jente som ble født 05. juni og trenger en dagmamma ca 14 skoletimer i uka.
stellaen Skrevet 26. august 2011 #2 Skrevet 26. august 2011 Hei! Jeg er en erfaren dagmamma som nettopp har begynt studiene igjen etter en travel sommer som dagmamma for tre gutter fra 7 mnd-14 mnd. På grunn av fleksibelt studie med lite forelesninger har jeg god til til å jobbe som dagmamma ved siden av studiene til noen som trenger hjelp på deltid. Jeg er 22 år gammel og etter masse arbeid som dagmamma og barnevakt over flere år, har jeg erfaring med barn fra 3 mnd til 7 år. Trives godt med barn, og har all grunn til å tro at de trives godt med meg også. Ta kontakt på [email protected] om dette høres interessant ut Stella
Delight Skrevet 3. september 2011 #3 Skrevet 3. september 2011 Hei!Jeg ser du trenger dagmamma. Jeg er ledig om du fortsatt trenger dagmama ,har selv en gutt på 22mnd du kan kontakte mef på mail ([email protected])
da Skrevet 21. september 2011 #4 Skrevet 21. september 2011 Jeg er ledig dagmamma om du fortsatt trenger dagmamma [email protected]
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå