Gå til innhold

Body med "fuck yoga" eller "son of a motherfucker" på? WTF?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå anser jeg meg selv som en ganske romslig person (ingen tjukkas-vitser, takk), men hallo?

 

http://www.klikk.no/foreldre/dinbaby/article696025.ece

 

JEG kan godt gå med ei t-skjorte med vulgær tekst på - men ungene mine skal jaggu få slippe å iføre seg denslags.

 

Jeg syns dette er like smakløst og teit (i mangel av et bedre ord) som de motbydelige smokkene med påskriften "Future Pornstar".

 

 

 

 

 

Skrevet

Enig, men nå var ikke overskriften din akurat så mye bedre da.

 

Forøvrig har de mye annet fint da enn tåpelig skrift på bodyer.

Eks kule melkekartongmønster på klærne :)

Skrevet

Har mye klær fra Ugly Childrens Clothing. Ikke de med tekst, men melke-fløte-klærne, noe Marius og diverse. Utrolig bra kvalitet, god passform og kule mønstre. Elsker klærne derfra!

Skrevet

...overskriften min betyr ikke at jeg ville ikle ungene mine trøyer med teksten WTF på.

Gjest Kira 1+1 underveis ♥
Skrevet

Enig i at endel av disse er ganske drøye! Tittet på dem for å se om det var noe av interesse der, men fant ut at jeg ikke ville kle datteren min i noen av dem.

 

Har kjøpt noen bodyer med skrift til datteren min, og det var mer av typen "Mora mi er ei ku" og "Blir så sliten av den beinharde stilen". Kjøpte disse på probat.no, og synes de er litt morsomme.

 

 

Skrevet

Mange av klærne til UCC er veldig kule, men jeg er enig med deg i at disse eksemplene ikke er morsomme.

 

Min sønn har hatt body med "No more Mr. Nice guy", og den var søt og passet ham utmerket :)

Skrevet

Har jeg skrevet det?

Refererte mer til banning i overskriften...

Skrevet

Om man kjøper en body til en baby med ordet "Fuck" på, så er man lite intelligent vil jeg påstå.

 

Skrevet

Hvor kjøper man disse klærne?

Skrevet

Har kjøpt mine på "Lykke & Lukas" i Harstad

 

23:01

Skrevet

Nå syns jo ikke jeg at WTF kvalifiserer som banning i en overskrift akkurat da, Sjokoholiker.....I tillegg er dette et forum for voksne, så da tåler vi vel litt mer enn rosa bomull med hjerter på....:)

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...