Snuppi snella<3 Skrevet 22. august 2011 #1 Skrevet 22. august 2011 får mer å mer menssmerter for vær dag, ka betyr det?? de to andre barna eg har kom ikke menssmertene før natten før eg fødte me begge to.
Snuppi snella<3 Skrevet 22. august 2011 Forfatter #2 Skrevet 22. august 2011 glemte å si at eg er 35+5 på vei
Snuppi snella<3 Skrevet 22. august 2011 Forfatter #4 Skrevet 22. august 2011 ja ne sånt eg og tenker, men kor lenge kan det holde på??
Zara84 Skrevet 22. august 2011 #5 Skrevet 22. august 2011 Jeg begynner på uke 39 i morgen og har hatt kraftige menssmerter i flere dager. De varer i noen timer om gangen så gir de seg litt for en stund. Noen netter har de vært så ille at jeg ikke har kunnet sove. Begynte for fullt natt til lørdag. Lurer også på hvor lenge dette kan pågå og håper det betyr at fødsel er nært forestående. Du har jo en stund til termin så får håpe du ikke går i fødsel på en stund enda.
mim26 Skrevet 22. august 2011 #6 Skrevet 22. august 2011 jeg er 37+3..hatt murringer siste 2 ukene...begynte med at pia borret seg ned i bekkenet og har kommet og gått siden...d er en del av modningen. hadde d ikke fult så voldsomt sist sv.skap men d er også veldig forskjellig fra graviditet til gravditet og person t person:S har også mye kynnere og stråling ned innside lår...men tror ikke d blir fødsel med d første lell
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå